| anall a întrebat:

Heeiii...Am 23 de ani si sunt virgina. V- i se pare ciudat? De ceva vreme am o parere foarte proasta despre acest aspect...

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deocamdata e bine.

| ania a răspuns:

Daca vei alege sa respecti planul Creatorumui si sa ramai virgina pana la cssatorie ai xele mai mari sanse sa ai o casnicue fericita.Noi am fost amandoi virgini la 23 si 24 de ani cand ne-am casatorit si suntem incantati amandoi ca am pastrat aceasta minune numai pentru noi.

| Violleta2022 a răspuns:

Virgina, facand sex anal?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ciudat mi se pare sa iti alegi asa un username.

| doctorandus a răspuns:

@ania: daca asa crede crestinismul, de ce pana mea mai exista Cantarea Cantarilor in Biblie?

| Sofer a răspuns:

E perfect normal.

| Crackman a răspuns:

Nu este neaparat rau dar nici wow.
Ce vreau sa zic este ca oeice om vede diferit treaba asta.
Altii nu vor sa astepte mult pana sa faca ceva, unora le surade ideea ca este peimul dar cu riscul ca nu stii ce vrei si dupa de cauti sa mai estezi alte unelte si tot asa

| TdS a răspuns (pentru Crackman):

Discutie este inutila, as baga mana in foc ca respectiva n-ar da curs unui barbat pentru o eventuala relatie daca are experienta sexuala nula aproape 0

| CleanHeart a răspuns:

Chiar deloc
Tu ai doar obligația să ai grijă cu cine o pierzi atunci când ești pregătită și să fii foarte selectivă, pentru alții nu e un lucru important dar unele fete își doresc să aibă doar un bărbat și e păcat să li se distrugă visul.
Bravo girl.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 23 de ani virgină e treaba ei că e așa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele tau nu îmi place...îmi dă bănuieli! Dar să ți răspund la curiozitate. Categoric DA, o fata de 23 virgina acum are niste problemuțe.

| Robert2526 a răspuns:

Este putin ciudat, dar nu vad o problema in asta. Nu ai de ce sa ai o parere proasta despre asta dar ar fi cazul sa incerci sa iti gasesti pe cineva. Timpul nu asteapta pe nimeni

| asperger3 a răspuns:

Hei. Nu e nimic ciudat. Si nu trebuie să ai o părere proasta despre tine. Poate NU ai găsit persoana potrivita care să îți exprime încredere sau poate nu îți dorești (ipotetic vorbesc). Sunt multe motive pentru care poți alege sa ramai sau nu virgină/virgin. Si eu sunt virgin happy
Also, love yourself and your body. Ce incerc sa spun este ca social media a început să devină toxic si sa îți impună asa zise reguli de cum ar trebui să arate sau sa se comporte cineva?

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Este decizia ta când alegi să îți începi viața sexuală și cu cine. Nu e nimic anormal, stai liniștită!
Sper să îți găsești un partener, pe care îl găsești ideal pentru a face acest pas.
Succes!

| gogugogugogu a răspuns:

Nu mi se pare ciudat dar daca parerea ta este proasta atunci iti recomand sa faci ceva ca s-o schimbi.

| TdS a răspuns:

Ciudat NU, in sensul ca nu te-a inzestrat natura, adica mai pe romaneste esti urata fara forme etc, cum sunt si eu si altii de pe TPU virgini la varsta mai inaintate pe motivul urateniei, daca il schimb ai toate calitatile frumusete sex appeal extrem de ciudat, trebuie sa ai niste pretentii astro nomice in materie de barbati ca altfel nu vad logica