| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a întrebat:

Heeiiiiilove struck TPU la multi ani!love struck Happy New Year!:X Sa fim sanatosi, fericire, bucurie, iubirelove struck si fie ca toate dorintele sa se indeplineasca!:X Un An nou fericit!love struck
Acum am si o intrebarebatting eyelashesAm fost cu un prietenu stiu cum sa-i spuna spus a ma place.si asa.referitor la ultima intrebare care am pus`o si am mers cu el de la vreo 23:00 pana la 00:00 intr-un club.cu prietenii...si am fost imbracata mai sexy.elegant.cu o rochita mai stramta pe corphappy.acum.trebuie sa ne vedem la el acasa:-s si nu stiu ce sa fac pentru ca nu stiu cu ce sa ma imbrac!
As vrea totusi sa fie ceva sexy.suntem doar noi 2 love struck deci ceva sexy, dar ntr`un fel lejer. s`au ceva obisnuit.care sa ii atrag atentia...sa fie ceva pe corp. Daca aveti niste propuneri sau niste site`uri cu poze as dori mult sa mi le aratatihappy. Deci vreau poze cu imbracaminte pentru aceasta searalove struck La multi ani din nou!love struck fundalove struck

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

Http://www.starshiners.ro/......white.html

mie imi place ff mult si e sexy.:3
multa bafta si la multi anii>:D<

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani! Daca esti o fata frumoasa, orice pui pe tine, per ansamblu da bine. Asa ca incearca sa fii cat mai naturala. Succes.