| sorina2002 a întrebat:

Heelau! Ce faceti? Sper ca bine pentru ca eu explodez de fericire! Baiatul de care imi place este impreuna cu mine si deja ma alinta (odododo) Vreau si eu mai multe alinturi pentru el dar sa nu fie ceva gen "Ursulet", "Pisicule" sau alte alinturi penibile. Vreau ceva simplu,nu ca unele "panarame" ( asa imi place sa le numesc) care isi striga iubitii "iubi", "iubire". blablabla. Cel mai bun raspuns funda! P.S. Nu neaparat mai multe alinturi, se poate si doua si pot da si funda in functie de raspunsul dat. Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Eu zic ca sa revii singura cu picioarele pe pamant, mai inainte de a cadea de acolo de unde esti.
Ca pe un frate te sfatuiesc: nu mai pierde vremea cu alinturi, ci vezi ce directie ii dai acestei relatii. Caci daca nu are nici o directie si va lasati purtati de val, cu siguranta ca veti naufragia. Ocupa-te dar cu lucrurile mai importante. Mai bine spune-i pe nume si intreaba-l: "Care este planul tau cu noi, cu relatia noastra?" Cerceteaza-i caracterul, si vezi cum se comporta in situatii de stres, atunci cand se enerveaza; vezi daca are o relatie buna cu mama lui -caci aceeasi relatie o va avea si cu tine. Caracterul te va ajuta in situatiile dificile pe care le veti intalni, si nu alinturile.

| Dante30 a răspuns (pentru anonimg):

Bro cu tot respectul cuvenit vorbesti singur din pacate. uitate la nume fatuca asta are 12 max 15 ani. Las-o sa dea cu capul de sus. copii fara pic de minte in cap.

4 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

graso, invata ce inseamna cu adevarat cuvantul "panarama".

| Jardelin a răspuns:

Pai daca poti da si funda ma bag si eu, poate cistig!

"Putin" e bun? Eu zic ca ar merge, s-ar simti magulit! El s-ar putea sa-ti spuna "Crimeea".

| Chiriac_Ionel_1972 a răspuns:

Tigrule, asule, iubire