| Emiily a întrebat:

Heey...aseara am fost cu niste copii printre care si Z (cel de care imi plk). am inceput sa fiu geloasa cand cineva il provoca sa se lase sarutat sau sa se sarute cu cineva. chiar daca nu era pe gura tot geloasa eram. O fata a trebuit sa il sarute si dintr-o data nu intentionat asa ma apucat si am zis: NUUUU. si imd am zis "nu cred". si el s-a uitat cumva la mine dar tot cu zambet. si nu stiu ce sa zic. am dat mult mai multe semne cum ca sunt geloasa si nu intentionat. el cred ca si-a dat seama. acum cateva zile imi plk de altcineva si acum nu m-am kandit la x ci doar la z. ziua ma scol cu gandul la z si ma kulk cu gandul tot la el. oricum e frustran pentru ca am crezut ca ma place dupa toate pe care le facea (imi zambea inkontinuu, imi lua apararea, se juca cu mine, se uita inkontinuu la mine cand povestea ceva.etc). dar trebuia sa ma sarute aseara pe buze si sa implorat sa nu ma sarute. a zis ca oriunde numai pe buze nu. eu nu am auzit nimic si nu am vazut nimic pentru ca vorbea in soapta si imi erau puse mainile la ochi.asta mi-au spus prietenele mele. si la pus pe altul sa ma pupe. dar nu a reusit. ajutati-ma. poate el sa prefakut sa nu fie atras asa de repede. sau nu stiu. pentru ca inkontinuu statea cu o fata de 7 anisori si o tot pupa, ea la fel. stiu ca e din joaca dar pentru mine a fost altceva. toata seara a fost distrusa. mersi antikipat la toate conluziile si va rog nu rautacioase. cea mai buna concluzie primeste funda.

4 răspunsuri:
| Bombonica1 a răspuns:

Cati ani ai?raised eyebrows

| alecsa91 a răspuns:

Hello, jazmy! Noi suntem aici, tu acolo...Asa ca totul depinde de tine! Eu cred ca sinceritatea si comunicarea deschisa sunt cele mai bune metode! Asa ca, daca vrei sa ajungi la o concluzie sigura si precisa, de ce nu vorbesti cu el? El e singurul care stie ce are in suflet si, prin urmare, numai el te poate lamuri! succes!

| LolaGreen a răspuns:

Pai poate te place dar i este rusine sa te sarute de fata cu toti copii poate vrea sa o faca mai intim. funda?

| daria_2531 a răspuns:

Vroia sa te faca geloasaa fata trezeste-te se uita la tine in continu deci te place faza cu sarutu nu stiu poate el vroia sa il faca mai altfel cu tine poate vroia sa te scoata in oras intr-o atmosfera mai romantica dar cred de fapt sigur te place oleaca