| anonim_4396 a întrebat:

Heey. Ce va place cel mai mult la o fata? Si fizic si alte calitati

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Iti voi insira atat calitati fizice, cat si morale.
Calitati fizice : ochii, parul,, zambetul si buzele, sa fie destul de subtirica, dar nu ma deranjeaza daca e si putin plinuta.

Calitati morale : sa fie isteata,, sa stie sa iubeasca neconditionat, sa fie sincera... ca asta conteaza cel mai mult.

Dar astea-s doar preferintele mele, fiecare isi are preferintele lui si modul de a percepe o frumusete fizica si morala.

| Necunoscut112 a răspuns:

Fiecare om are preferinţele lui. Ce îmi place mie, s-ar putea ca ţie să ţi se pară dezgustător. Aşa şi cu băieţii. Trebuie să gasesti băiatul care te place pe tine aşa cum eşti, nu să joci un rol pentru a plăcea cuiva anume.

| Bernardus a răspuns:

Cel mai mult ma atrag fizic fetele scunde, si slabe. Totusi, nu ma intereseaza prea mult dimensiunea sanilor si a fundului, ma atrag sexual, dar nu ma intereseaza atat de mult. Ochii, in schimb mi se par cea mai frumoasa trasatura a unei fete. La nivel moral, caut simtul umorului si inteligenta

| Shinderiu a răspuns:

Fiecare cu preferințele lui dar mie cel mai mult la fete îmi plac ochii, personalitatea. și logic și cum arata rolling on the floor

| MarcoXD a răspuns:

Mintea si calitatea sa fizica.

| CatalinKp a răspuns:

Daca e draguta si frumoasa pana si degetelele de la picioare imi plac, ce sa spun, daca imi place de cineva imi place tot ce are