| iiBeiibiiy a întrebat:

Heey Baieti! Despre ce va place voua sa vb cu o fata?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Despre totul, inclusiv lucrurile amuzante care le-am facut cand eram mici copii.

15 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

MAI BINE INTREBAI: ce v-ar placea sa-i faceti!? straight face

| iiBeiibiiy explică (pentru Analytical):

laughing)) Chiaar tongue

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Analytical):

E na.Mari victime ce sunt fetelelaughing. Daca nu au pic de inteligenta sa reziste la anumite lucruri atunci toti vor profita pana la urma. Daca toate ar avea cei 7 ani de acasa si stiu sa ne puna la punct atuncea fi sigura ca gandul nu ne-ar mai fi doar la sexhappy. Depinde de fata, cat permite si cat nu.

| Analytical a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Eu una iti permit doar sa vorbesti inteligent! ai facut-o, dar nu meriti mai mult! laughing

| djmk1988 a răspuns:

Cu o fata trebuie sa vorbesti in mare parte despre persoana ei, sa te arati interesat de ea, daca ii vorbesti de chestii irelevante, s'ar putea sa o plictisesti si sa plece, ca majoritatea.

| maryus92 a răspuns:

Mie cel putin imi place sa vorbesc despre
cum suntem noi 2 ca persoane, ce tip de caractere avem, despre relatie
dintre noi, dar daca fata este suficient de deschisa in conversatie vorbesc orice imi vine in minte nu trebuie sa fie o tema anumewinking

| vangheliss99 a răspuns:

O da si scuzati-ma pentru limbajul indecent.

| iiBeiibiiy explică (pentru vangheliss99):

Esti cam nesimtitwinking. Iti recomand sa nu vb k o fata asa laughing

| vangheliss99 a răspuns (pentru iiBeiibiiy):

Doamne ferestelaughing) logic ca nulaughing acum am facut o gluma, daca nu sti sa observi asta estelaughing).

| iiBeiibiiy explică (pentru vangheliss99):

Stai linistit ca mi.am dat seamahee hee

| IULY991 a răspuns:

Despre scoala, jocuri (PC; la fete nu le placlaughing ), fotbal, activitati in aer liber etc. Mai pe scurt ce nu le place fetelor.

| Incoerent a răspuns:

Despre defecte, si cat de buna e prietena ei happy