| ALEXANDRA1356 a întrebat:

Heey. multumesc mult pentru sfaturi. sunt foarte happy :). In legatura cu raspunsurile care mi le-ati dat la aceasta intrebare.
http://www.TPU.ro/......bunatic-ra de-foarte-muult-si-ne-face-si-pe-noi_2/
:)
Suntem impreuna... Dar sunt foarte confuza. Simt ca ma place. Adica, ma tine mereu in brate. ma saruta atat de dulce.pe obraz.pe frunte.pe nas. pe gat. pupici de aia mici si draguti :x si pe buze. Vorbeste cu mine foarte frumos. ma alinta, se joaca in parul meu, cu degetele mele. ma tine mereu in grate. Dechi chiar cred ca tine la mine. Dar astazi, am intrat pe id-ul unui bun prieten de al nostru.si am vazut ca acesta vorbea cu un amic de al lui. si ii spunea ca pe langa ce ca este prost, mai vrea si altceva de la mine. Stiu ca baiatul care spunea asta. ma place, sau cel putin ma placea. nu mai stiu. Nu pot sa cred ce am vazut. Este prea mult. Deci nu pot. Mereu simt minciuna. si acu nu cred ce a spus ala.Refuz sa cred ca este adevarat. Chiar cred ca tine la mine. Dar totusi. credeti ca ar fi ok sa vorbesc cu prietenul meu despre asta?

1 răspuns:
| madelf a răspuns:

Pai uite, eu zic sa deschizi subiectul pentru ca nu cred ca o sa rezisti prea mult si devine si pentru tine o povara sa tii sentimentul asta inchis.Incearca sa-i explici cu calm ceea ce s-a intamplat si icearca sa-l convingi sa-ti spuna sincer care sunt intentiile lui cu tine, daca vrea mai mult de la tine sau nu.Parerea mea e ca in orice relatie se deschide subiectul asta mai devreme sau mai tarziu,in functie de cat de strans legata este relatia.
Va fi bine mai,o sa vezi, daca chiar vrea cu adevarat ceva de la tine, o sa ai tu grija sa nu mai vrea big hug Ai grija!