| Ariamnaa a întrebat:

Buna! Deci acum 2 zile mi-am facut un iubit pe Avakin life. Mereu ma alinta si ma facea sa ma simt bine sa am fluturi in stomac cand vb cu el. Mda... a durat doar 2 zile. El are 14 ani eu 13. A spus ca ma iubeste etc. Da cum dumnezeu normal ca o facea asa sa nu zici nu. Bai deci nu stiu am simtit cu el chiar daca nu vorbea fata in fata si nici nu ii vazusem fata ma simteam superb. El spunea ca mai vb si cu alte fete dar oricum pe tine te iubesc. Avea la bio numele meu si dupa scria my life. Avea si poza cu noi 2. Astazi in ziua de revelion am dat join pe el si era cu alta fata si incerca sa ma minta timp in care nu am mai vorbit nimic si si-a schimbat si poza si biografia. Ma alinta regina mea. El a spus ca sta in Ploiesti unde stau si eu si a spus ca este in Spania acum de la 1 an. Da e ceva prostesc ce spun eu ca mi-a placut si inca imi place de un baiat real dar dintr-un joc si nici nu i-am vazut fata. Dar ma facea sa ma simt bine. Acum sunt suler suparata. Eu m-am mai jucat jocul asta sia cum 2 ani. Si la fel stateam ore intregi pe joc cu baieti ce isi batea joc de mine si de fete in general. Parintii mi-au spus sa nu ma mai joc dar eu ca de fiecare data fac ce spun parintii sa nu fac si gresesc. Acum nu ca sunt foarte suparata a durat 2 zile adica despre ce vorbim. Dar ma facea sa ma simt foarte bine. In fine e si prima mea "relatie". Da sunt suparata trista. Dar sunt sigura ca in 2 zile imi trece. In 2 zile jucandu-ma cu el si vorbind m-a facut sa cred ca ne jucam de 2 ani. Oare mai exista baieti asa nu stiu sa te faca sa te simti bine alintandu-te? Doamne imi dau cu palma peste gura stiu ca e o prostie ce am facut si ca scriu asta pe TPU. Dar ma simt trista si el ma facea sa ma simt bine chiar daca mi-am dat seama ca nu o spunea cu toata inima desi nu mai spun ma alinta de ma facea sa uit de mine. Imi cerea si insta-ul dar nu l-am dat fiindca nu ma simteam pregatita. Si asa ne-am facut un milion de filme impreuna iar eu visam la o viata cu el si ma simteam bine cu el. Chiar daca nu i-am vazut fata. Spuneti si voi acum.

11 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Caută și tu sa îți placa de o persoana reala ( pe care o cunosti in viața reala, nu pe un joc). Pui prea mult sentiment când vorbesti cu o persoana pe un joc și asta nu e bine.
O sa treacă, e doar o faza. Nu ai cum sa te atașezi de cineva de pe un joc virtual.

| 1997onur a răspuns:

-_- te-a inselat?

| Ariamnaa explică (pentru 1997onur):

Nu cred ca o putem numi o înșelare. Fiindca e doar un joc. Dar da

| 1997onur a răspuns (pentru Ariamnaa):

Eram ironic normal ca nu te-a inselat este doar un joc din cate am vazu pe internet

| CIaudiu a răspuns:

Te atasezi prea repede de oameni. Fi mai rezervata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relație pe avakin, sunt dat sa o mai vad și pe asta.

| Ariamnaa explică (pentru anonim_4396):

Cate nu sunt si au fost. Dar ar trebui sa se interzica jocul asta e mult prea dur pentru copii sau poate si adolescenti. Na acum din astea trebuie sa invatam ceva

| MaryMary235618 a răspuns:

Și eu am avut jocul ăsta am jucat din 2017 până în 2021. Eu zic să nu îți faci relație pe acel joc și în special pe jocuri fiindcă nu știi ce fel de persoană este...se minte foarte mult pe acel joc, ai și 13 ani nu merită, mai bine așteaptă să mai crești și îți faci relație în realitate. O prietenie hai mai zic, dar o relație niciodată! Stai la locul tău și lasă chestiile astea, știu ce spun. Niște chestii prostești și copilărești efectiv...

| tudiac a răspuns:

Ce ghei

| Ariamnaa explică (pentru tudiac):

? da ai dreptate îl dam uitarii nu-i problema

| wwwsexybomba a răspuns (pentru tudiac):

Intra acum pe www.sexybomba.com