| Anonim1416 a întrebat:

Heey! pentru fete:imi puteti spune si mie povesti triste de dragoste, adica intamplari triste din dragoste ale voastre!winkingDAU FUNDA pentru cea mai frumoasa poveste!

1 răspuns:
| madcerisier a răspuns:

Eu am numai povesti triste de dragoste pana in momentul in care am decis sa devin o sugar baby. Din momentul in care am devenit sugar baby si am inceput sa am sugar daddies, am reprimat aminitirile esuate despre "dragoste adevarata". Dragostea asta pe interes m-a facut mai fericita decat am indraznit vreodata sa visez.