| Anissuca a întrebat:

Imi puteti spune niste povesti luungi de dragoste, triste si siropoase, Funda!

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ceace vrei tu, se numesc Romane de dragoste. Găseşti destule-n literatuta nostră şi cea internaţională!

| Alexaaandraaa a răspuns:

Cele mai frumaose povești de dargoste : http://dindragoste.unica.ro/povesti-de-dragoste/. Sper să îți placă! :o3 Pup!:*

| FloreaVicentiu97 a răspuns:

Albaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zapadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa si ceiiii 7 piiiitiiiiiccc (e lunga)