| DontStopBMX a întrebat:

imi puteti spune povesti de dragoste triste? dau Funda, Multumesc o zii buna.

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

De Ce ai nevoi de povesti de dragoste triste? Sa te intriztezi si mai rau? De ce nu vrei o poveste de dragoste frumoasa si vesela?

| DontStopBMX explică (pentru VadTot):

Pentru ca sunt suparat sad

| VadTot a răspuns (pentru DontStopBMX):

Urmareste o telenovela!

| LostInBubble a răspuns:

Pe Spectrul Realitatii gasesti.

| aanny a răspuns:

A walk to remember plangi acolo de te rupiwinking

| Leo10 a răspuns:

Uite idul meu tenleonardo si o sa iti spun eu povesti de dragoste triste.

| anonimanonim1234 a răspuns:

Nu mi-am dat seama de la inceput ca te iubesc si ca nu pot sa exist fara tine! Te rog iarta`ma si scapa`ma de chiunurile astea;(! te iubesc, te iubesc! Nu vreau sa ne mai certam vreodata. vreau sa fim mereu "doi", mereu impreuna..merreu indragostiti si fericiti impreuna! Stiu ca astea sunt doar cuvinte..insa sa stii ..ca sunt din mica mea inima ..pe care tu, iubita mea.mi-ai furat`o.iar acum iti apartine doar tie! Tu pentru mine sti cel mai inalt nivel. spre care eu tind mereu sa ajung!