| Eu26 a întrebat:

Heey`. Sunt noa pe aici, si nu prea stiu ce si cum... dar in fine, m-am hotarat sa-mi postez prima intrebare pe acest site.

Acum ceva timp am cunoscut un baiat, eram la o petrecere si un amic ne-a facut cunostinta. De atunci am vorbit foarte mult pe mess si prin sms-uri, dar nu ne-am mai intalnit deloc, fiind vacanta. Mi-a dat de inteles ca ii place de mine, dar eu nu stiu exact daca il plac sau nu, chiar nu stiu. In fine, nu asta este intrebarea, ci urmatoarea : In weekendul asta este ziua lui, majoratul mai exact, si m-a invitat. Nu stiu ce sa fac, sa ma duc? Adic el sta destul de departe, la o ora de mers cu trenul. Daca totusi m-as duce ce cadou sa-i fac? Astept sugestii!

Răspuns Câştigător
| nicky1990pink a răspuns:

Pai ai putea sa ii cumperi un parfum sau o bluza.dar cumva faci tu prin pretexte sa afli marimea lui.eu am 20 de ani si sa stii ca si mie mi s-a intamplat asta.

2 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Nu stiu poate un prezervativ durex sau Entran vezi tu

| Battery a răspuns:

Eu m-as duce. Din cate inteleg iti place de el, ii place de tine, se poate forma un cuplu frumos. Eu i-as cumpara un parfum sau un ceas.