| AntiACTA a întrebat:

Heey! :* Am cunoscut un baiat, care sta destul de aproape de mine. Am vorbit pe facebook, apoi pe mess, iar apoi la telefon. Deci am trecut prin toate etapele laughing Am stabilit sa ne intalnim, dar mai mult eu am facut acest pas, adica am fortat putin situatia sa ne cunoastem mai bine, sa ne intalnim. Ne-am intalnit, am mai povestit. Si m-am indragostit de el deoarece este o persoana atenta si deosebita. Doar ca el are 24 de ani, iar eu 15 straight face Dar totusi pare sa ma placa cat de cat. Oare ce sa fac? Sa-i spun ce simt? Sa astept sa ma mai caute el? thinking

12 răspunsuri:
| DinaTina a răspuns:

Am observat ca pe fetele de 15-16 ani le dau gata numai baietii mult mai mari decat ele, oare de ce?laughing

| AntiACTA explică (pentru DinaTina):

Pai si vrei sa spui ca tie nu ti s-a intamplat? laughing

| DinaTina a răspuns (pentru AntiACTA):

Ba da, asta ma uimeste laughing) ca toate patim asa

| AntiACTA explică (pentru DinaTina):

Pai baietii oricum se dezvolta mai greu (in gandire ma refer) si decat sa ne batem capu' cu ei laughing mai bine unu' care stie mai multe si care sa stie cum sa se comporte cu tine. Parerea mea thinking

| DinaTina a răspuns (pentru AntiACTA):

Ai si tu dreptate, dar trebuie sa fi atenta la un asemenea baiat, sa nu te ia drept mica si fraiera.

| AntiACTA explică (pentru DinaTina):

Pai da. El mi-a zis ca pot sa-i spun orice si sa nu ma feresc de el. Chiar este un baiat super de treaba love struck Si nah. Nu prea stiu ce sa fac straight face

| DinaTina a răspuns (pentru AntiACTA):

Pai daca il cunosti bine, totul e ok. sigur aveti sanse

| AntiACTA explică (pentru DinaTina):

Sper! Oricum, multumesc! :*

| DinaTina a răspuns (pentru AntiACTA):

Cu placere!winking

| Cosmotel a răspuns:

Hmm.tu 15, el 24. ceva nu se pupa. din punct de vedere legal.

| AntiACTA explică (pentru Cosmotel):

Mda, dar nu cred ca sunt singura intr-o asemenea situatie! oh go on

| CityOfSatan a răspuns:

Asteapta sa te mai caute el, doar nu vrei sa pari disperata dupa el, nu?!