| zuzu a întrebat:

Heey... wataaap? povestea e mai lunga putin si de aceea
vreau multe raspunsuri: dau fundita:d
vorbesc cu un tip...pe care INCA nu-l-am intalnit.al are prietena. dar cand vorbeste cu mine mereu imi zice DRGA.sau ceva de genu:
ESTI ADORABILA.oricum.il plac muuuult si as vrea sa imi pot da seama daca si el am place:d.
cum sa fac asta?
eu am senzatia ca ma place dar. poate ma inselbig grin.
voi ce ziceti? cand am vorbit ultima data mi-a zis sa'mi fac poze sexy ca am
forme si alte chestiioh go on
si ar mai fi ceva.
el sta in alt oras si zice mereu ca ar vrea sa merg acolo sa'mi arate orasul...
sau sa vina el la mine si sa mergem la strand impreunalove strucklove struck
oricum.
desi are prietena.
oare ma place sau isi bate joc de mine?big grinsau. vrea sa fie doar dragut:-sbig grin
voi ce parere aveti?big grin

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Vrea si el o aventura scurta, pentru sex si i se pare ca esti disponibila si usor de convins.

| Bacemi a răspuns:

Nu vrea nimic serios cu tine. Te place dar nu asa cum ai vrea tu. Esti doar o distractie pentru el, flirtul de ocazie. Eu as spune sa pastrezi la acest nivel relatia voastra sau eventual sa cauti altceva.

| DenisaMetal a răspuns:

Buna draga mea aparentele inseala, adica el vb cu tine asa numai pentru ca vrea doar un anumit lucru.Treaba ta dar ai grija nu sti cine poate fi in spatele acestui tip. papa

| deni_6616 a răspuns:

Cread ca Excesdestele are dreptate vrea doar un lucru de la tine, deoarece baietii care sa nu isi insele prietena sunt rari, te vrea probabil pentru a se culca cu tine si el va ramane bine merci si fosta precena.Sa nu ai incredere in el mai ales faptul ca esti din alt oras este in avantajul sau deoarece nimeni nu va afla ca sa ii spuna precenei lui.Succes si ai grija:*