| zuzu a întrebat:

Heeey... watap?big grin
da fundita... vreau muuulte raspusuri:d
deci e un baiat din alt oras care cred.insa doar cred cred ca ma placebig grin
desi el are prietena pa mine ma ia cu draga.imi zic e ca: esti adorabila.
si chestii de genu'big grin
mi-a zis sa'mi fac multe poze sexy ca as arata bine si ca ma fooorme si alteleoh go on
deci intrebarea e: oare chiar m aplace sau glumest ecu mine?big grin
desi inca nu ne'am intalnit
el zice ca tare ar vrea sa ne vedem al el in oras sau al mine...
vara este un oras comun ude mergem amn2
el zice ca ar fi cool
sa ne intalnim acolo la strandlove strucklove strucklove struck
voi ce ziceti?big grin
eu tot am impresia ca ma place dar inca nu stiu ce sa fachappy
i'am zis ca are ochi frumosi si el a zis c nu mai frumosi la ai mei...
baiatu' aratta destul de binebig grin
deeci.pareri?big grin sfaturi?happy cevaaabatting eyelashes?big grin
merci >anticipatbig grin

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Incearca sa aiba o mica aventura cu tine (pentru sex).

| catthshshshs a răspuns:

Atata timp cat insala prietena, poti deduce si tu ce fel de om este! Nu te complica cu asa ceva pentru ca nu merita!

| andreeasim1 a răspuns:

Ai grija ce faci! Trebuie mai intai sa-l cunosti.Pe mess zice una alta. Dar in realitate poate fi cu totul altceva! Intalneste-te dar imi ia pe cineva cu tine!

| Happyness a răspuns:

raised eyebrows cati 11 ani ai?

| albinuta_2886 a răspuns:

Tipul este un nesimtit care isi inseala prietena.

| » Iµliaña « a răspuns:

Yo una zic sa nu te lasi dusa de val laughing)... poate e genu ala de baiat cu vrajeli si chestii. Si daca ti-a mai zis si sa iti faci poze sexy ca ai forme oh go on Ai grija! Comunica mai mult cu el despre una despre alta. arata ca estiinteresata. da nu prea mult. Fi genu de fata prietenoasahappy

Răspuns utilizator avertizat
| deea4u a răspuns:

Buna draga meabig grin
pai mai intai mai astepta sa-l cunosti. iar daca vrei sa fi cu el cerei sa sa desparta de pritena lui. si mai intai poti sa-l intrebi daca e ceva serios. dar cum spune "xbaby" oamenii sunt inselatori asa ca mai astepta putin:* si cel mai important daca iti place si tie de el puteti fii impreuna.:X:X dar nu uita si de pritena lui!

FUNDAA?smug plsbig grin

| StefiStefi a răspuns:

Iti zic eu ca te place!