| Me_5216 a întrebat:

Hei! A inceput scoala... Au aparut baieti draguti, iar fetele [pfff,,, eu] au inceput sa se indragosteasca [daca pot spune asa]. Intrebarea este [ca de obicei] cum imi dau seama daca ma place? Deci, anul trecut statea in spatele meu [suntem in aceeasi clasa] adica in a 4 a banca de pe randul din mijloc. Acum [tantalaul laughing] s-a mutat in prima banca pe randul de la geam. Ideea e ca el se uita insistent la mine si atunci cand privirile ni se intalnesc, nu se uita imediat in alta parte asa cum ar face oricine, ci se uita in cintinuare [iar eu rusinata ma prefac ca nu il observ].

Nu pot pur si simplu daca ma place [hai ca stiti cum e].

Ideea e ca eu chiar nu stiu pe cine sa rog sa intrebe daca are prietena.

Nu am nici un baiat in clasa care sa nu spuna " HA! HA! Andreei ii place de *******"

Si nici o fata care sa fie tot asa.

Doar pentru ca se uita insistent nu inseamna ca ma si place, nu?

Sau da?

Spuneti-mi si mie voi fetele mai mari care ati trecut prin asa ceva.

Amarata de mine[rolling on the floor] ce sa fac?

Funda daca voi fi cu el :X!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce este de râs?
Până nu stai cu el vorbă nu știe nimeni ce este în capul său!
Nu suntem ghicitori noi sau să dăm pronosticuri că ai să fii cu el, maturizează-te.
Funda este a ta personal? Nu cred.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Dacă nu o dai tu, o dă site-ul, fundița.
Citește mai bine politica site-ului, da?
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu suntem noi așa deștepți cum crezi tu să-ți spunem că vei fi cu el, da?
Pa, pa.

| ela_9708 a răspuns:

Pai daca se uita asa insistent ii place de tine si in curand o sa aveti o conversatiesmug:*

| Me_5216 explică:

@luchass pentru ca nu stiu daca stii, dar atunci cand se uita cineva PRIN tine are o privire pierduta. El nu are acea privire...

| Me_5216 explică:

@Legiuitoarea Eu nu am inteles care e problema te cu maturitatea mea... stii tu ca lui ii plac fetele mature sau nu? Funda o dau daca vreau sau nu. Presupun ca nu e obligatoriu sa dau funda.

| Me_5216 explică:

@Legiuitoarea am citit. Dar deocamdata nu este nici un raspuns castigator...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de unde știi că se uită LA tine și nu PRIN tine?