| ioanaa25 a întrebat:

Hei ajutor cine a trecut prin asta cum e prima noapte de dragoste? sa ma contacteze i rog pe privat pe.

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Urata, ca urmeaza urmeaza ultima noapte de dragoste, apoi intaia noapte de razboi. big grinhee hee
Scuze, nu m-am putut abtine. As prefera sa scriu aici. Pai, depinde de baiat.
Din moment ce zici de prima noapte de dragoste, deduc ca esti virgina. Drept urmare, ti se va rupe himenul - normal ca te va durea. Asa ca... va fi destul de urat si dureros, a doua noapte va fi mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te cam doare putin big grin
Dar asta este!
dupa 15 min, ia o pauza de 30 demin in care mergi sa faceti un dus.
Lubrifiant si prezevative OBLIGATORII

| ioanaa25 explică (pentru anonim_4396):

Contacteaza-ma pe mess adresa ioanaa2512@yahoo.com te rog

Răspuns utilizator avertizat