| AlexandraIleana a întrebat:

Am o problema. Aseara am facut sex cu prietenul meu cu prezervativ si cand s-a terminat, s-a terminat cu penisul in mine dar avea prezervativ. Si cand si-a scos-o prezervativul a ramas putin in mine (prezervativul)..si dupa cand l-o luat mi-am pus mana langa vagin si aveam un lichid alb. Nu stiu sigur daca lichidul era de la mine sau sa fie de la el. Faza i ca s-a uitat la prezervativ si nu era spart. Totusi nu avea cum sa fie sperma asa-i? Si daca ar fi sa fie asa.ii ceva grav ca am avut langa?

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Cati ani ai?

| AlexandraIleana explică (pentru IsabelaIssa):

18ani

| IsabelaIssa a răspuns (pentru AlexandraIleana):

Ce bine! Si de ce nu te informezi inainte de a face un lucru? Ca vad ca acces la internet ai!?

| express11 a răspuns:

Da.

| aria1996 a răspuns:

Daca tot iti e frica ca s-a intamplat ceva du-te la ginecolog sau cumparati un test de sarcina si de acum inainte informeaza-te inainte sa faci ceva