| MorenytaShuttUp a întrebat:

Hei, am facut testul de sarcina si a iesit o liniuta dar totusi a trecut o luna si 2 saptamani si tot nu mi-a venit. E posibil sa fiu insarcinata sau e alt ceva? sad

Răspuns Câştigător
| CreaţaWsz a răspuns:

Insarcinata nu esti sigur dar probabil ai racit si de aia iti intarzie. Mai asteapta o saptamana, daca nu-ti vine du-te la medic sa nu ai alt ceva.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu cred sa existe macar unul dintre useri care sa fie specializati in arta ghicitului. Un raspuns pe ghicite il poti primi de la Mama Omida. Daca doresti un raspuns concret, si catusi de cat corect ar trebui sa prezinti cel putin urmatoarele informatii : data la care a inceput ultima menstruatie, data exacta cand ar fi trebuit sa inceapa menstruatie ce intarzie, daca ciclul tau menstrual este regulat sau neregulat, in ce data a avut loc ultimul contact sexual, daca sexul a fost protejat sau nu si daca a ejaculat si unde. Doar stiind aceste date se poate elabora un raspuns care sa fie pe cat posibil corect. In forma in care apare intrebarea se poate emite eventual o parere sau o presupunere insa fara nicio valoare.Multa sanatate.

| Oana92 a răspuns:

Mergi la medic, aici nu vei putea primi un raspuns pe care sa te bazezi 100%! Sanatate!

| NituRaluca a răspuns:

Nu ai cum să rămâi însărcinată te.as sfatuii sa mergi la medic