| bybiluca a întrebat:

Hei am nevoie neaparat de ajutor am nevoie de cateva sugestii cadou pentru cea mai buna prietena a mea implineste 13 ani si nu vreau sa-i iau ceva scump pana in 10 lei ajutati-ma plzzz.Si scuze ca am pus intrebarea la categoria potrivita dar e ce-a mai vizualizata ajutorrrrrrrrrr

Răspuns Câştigător
| SentimenteColorate a răspuns:

Hey buna iai un tablou frumos :X succes distractie placuta :*

3 răspunsuri:
| alexandra21_3435 a răspuns:

Gaseste o rama de fotografie haioasa si pune-i o poza de a ei care stii ca ii place, sa o aiba mereu in camera.

Răspuns utilizator avertizat
| deea_5723 a răspuns:

Buna...cred ca te poti incadra in 10 lei cu o cana haioasa, sau o rama pentru fotogrfii, o bratara mai ieftina pe care o poti personaliza...eu zic sa mergi prin magazine si sa-ti pui imaginatia in functiunewinking succes :*