| Miha a întrebat:

Buna Tuturor big hug
As avea nevoie de cateva sugestii happy
In urmatoarele zile este ziua profesorului meu de fizica, implineste aproximativ 41 ani, si este preferatul nostru love struck ( genul de profesor care face jumatate ora si jumatate comedie)
Si nu avem nicio idee ce cadou sa-i luam, sau cum sa il daruim.Noi (clasa mea) ne dorim sa fie ceva mai special.[scuze categoria, am nevoie de multe idei ]

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

Luaţi-i o minge de fotbal cu semnăturile voastre thinking
-un fluier comic
- un trening de firmalaughing daca stiti sa apreciati ce masura poarta
- nu stiu laughing

T.

2 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Un tablou cu o poza cu voi toti

| blaxy a răspuns:

Facetii portretu lui la un piktor