| Fatainroz99 a întrebat:

Hei. Am o întrebare. Capsulele din mlădițe de zmeur pot ingrasa?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba medicul, noi nu cunoastem.

| Paul754880338 a răspuns:

Îngrășat sau slăbit, nu este rezultatul unei tablete oricât s-ar stradui media sa te convingă de asta. Este rezultatul unui cumul de factori cum ar fi, vârstă, tipul metabolic, sedentarism sau nu, disciplina sau indisciplina în alimentație și sigur mai sunt și alți factori. Ai văzut vreun alergător la maraton gras? Sau poate vreun luptător de sumo slab? Intreaba-i de pastila asta și vezi ce zic.