| NooneLikesMe a întrebat:

Hei! Am o intrebare, cum imi dau seama ca o fata ma place(sau vrea mai mult de la mine) prin limbajul ei virtual? Vorbesc cu ea de 1 luna. Real life e cam greu, ea fiind la facultate si locuind la 60km distanta. Dar vreau sa stiu,am citit eu cate ceva pe net,dar nu m-am lamurit. Imi trimite poze cu ce mananca,ce face, temele pe care le are... meme-uri etc.Imi scrie mesaje lungi,este destul de comunicativa. Ceea ce ma intristeaza pe mine e ca, ea incepe conversatia foarte rar, pana acum de 2 ori,si asta ma enerveaza pentru ca odata ce ii scriu, e gata sa vorbeasca de orice.Pls help.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Virtual este foarte greu sa cunosti pe cineva. Nu te priveste in ochi asa ca poate sa te minta. Daca tu te enervazi din atata ca nu incepe ea conversatia eu si prietenul meu suntem de 6 luni impreuna si in primele 3 luni el imi trimitea mesaje. Chiar daca era 3 dupa-amiaza eu nu ii trimiteam nici odata prima mesaj. Fetele sunt mai complicate.

| Roxin a răspuns:

Si cand ma gandesc ca făceam săptămânal 8 ore cu trenul ca sa o vad...
Ce vremuri trăim...