| BruneTTe a întrebat:

Hei! Am o problema cu calculatorul. Uneori [deci nu de fiecare data] dupa vreo 15 minute dupa ce-l deschid se blocheaza toate aplicatiile, apare clepsidra aceea mare si un alb d-ala transparent peste ecran si nu ma mai lasa sa fac nimic si trebuie sa ii dau restart. Mentionez ca am windows 7 ultimate. ce poate fi? si cum pot remedia problema? Mersi mult! Funda.

. am pus intrebarea la categoria asta pentru ca, desi nu mi se pare normal, e cea mai vizitata oh go on

7 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Uita-te in spate la monitor poate e vreun fir ratacit pe acolo pe unde nu trebuie.Reinstaleaza-ti windowsul si vei scapa de griji.Nu-l mai pisa atata.Se va supara pe tine si nu se va mai deschide.Succes la reinstalat. fundita?happy

| nobody_9468 a răspuns:

Daca nu specificai la final motivul pentru care ai pus intrebarea la categoria aceasta, iti ziceam catevahee hee.
Si totusi nu pot sa ma abtin:Tu faci dragoste sau sex cu pc'ul? Frate, avea cine sa-ti raspunda si la alta categoriestraight face.

Bafta.

| virusake a răspuns:

E o problema software. Downloadeaza un antivirus daca nu ai (iti recomand AVG) si da-i un complete scan. happy

| WickedBoy a răspuns:

E de la windows.Baga si tu un xp.Am avut si eu win 7 pana acum 2 saptamani si nu imi place ca nu e compatibil nici cu driverele nici cu nimic de aia iti face problemelaughingEu foloseam la al meu drivere de win vistarolling on the floorCa de 7 nu am gasitlaughing

| BOGDAN a răspuns:

Ai gresit categoria

| ecstasy:* a răspuns:

Re instaleaza-ti windousu

| justinuk a răspuns:

Ori ai o duzina de virusi, si trebuie instalat wido. ori ai o problema cu ecranu sa nu fie dezlipit un fir am avut un prieten si ai tot aparea ecranu rosu si era un fir dezlipit si la facut