| Cosminake2012 a întrebat:

Hei am o problema sad... M-am masturbat mereu aproape in fiecare zi, dar m-am lasat o sa cauzeze foarte GRAV pe viitor? Si daca da, spuneti-mi cum... sad Va rog nu ma speriati crying!

Răspuns Câştigător
| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Nu frate nu are nimic e normal

4 răspunsuri:
| xxxname a răspuns:

Daca inca nu ai semne, sau nu e nimic rau, atunci iti spun sa o lasi, si sa nu o mai faci, ca pe urma 100 % vei vedea consecintele... Tine minte, tie iti va parea rau, si daca vrei asa tare sa o faci, fa-o, treaba ta!happy

| Elvina a răspuns:

Ar fi bine sa-ti cauti o fata. Daca faci asta in fiecare zi, insemna ca ai mare nevoie de una. Oricum, nu te plictisesti? Zilnic? Rau nu prea are ce sa-ti faca, depinde.

| Denis505 a răspuns:

Nu ai nicio problema, eu o fac de 3 ori pe zi si n-am nimic, dai inainte ca poate creste mai mare laughing

| Cosminake2012 explică:

Eu nu vad nimic doar ca dupa ce fac se umfla atat...da' si eu asa sunt de felul meu o am groasa. Si problema e ca sunt si dezvoltat am 11 ani si arat ca unu de 13 sau 12. Sunt dezvoltat in tot corpul.