| anonimrs a întrebat:

Am aproape 15 ani si azi am m-am masturbat a doua oara si ma cam dor stiti voi ce! Este vre problema

Răspuns Câştigător
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Este ceva normal nu e nimic grav asta dat fiind faptul ca inca de la varsta de 14 ani baieti au sperma sau depinde de imunitatea ficaruia. Nu te panica pe viitor vei vedea ca vei scapa de aceaste problema

8 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Ce simpatici imi sunt astia cu "stiti voi ce"...zi ma omule ce doare! poate te dor degetele de la atata laba si noi ne gandim la prostii aici

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu e problema, data viitoare nu mai fi asa brutal

| mihai69 a răspuns:

Nu, nu știm. Și ar putea fi grav, dacă n-ar fi comic.

| SkyPilot a răspuns:

De obicei e invers, pleci de la fata nerezolvat si cu ele dand pe dinafara si le rezolvi singur happy

| Danysan a răspuns:

Categoric nu.Si se numesc testicule amice.E logic sa te doara daca faci asta mereu. Incearca sa faci altceva si iti va fi mai bine.

| SadBlackAngel a răspuns:

Ba cum sa nu fie, ai luat boala ma laughing

Răspuns utilizator avertizat
| MyNameIsCata a răspuns:

O sa faci coita acuta.E grav.