| Optimus7 a întrebat:

Nu m-am masturbat 30 de zile. Ar putrea sa imi cauzeze cumva? Daca da de ce daca nu de ce?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

N-o sa patesti nimic. masturbarea este doar o etapa trecatoare in viata adolescentilor, nu o necesitate absoluta.

| TitiDrLove a răspuns:

Depinde in ce sens. ar putea sa iti dauneze doar in faptul ca esti agitat datorita hormonilor care stau in tine laughing altfel nu.

| ionika17 a răspuns:

Da, poti sa mori!

| pwp a răspuns:

Nu mai ai mult de trait... sad

| solumaam a răspuns:

Bineanteles ca i-ti cauzeaza, deja se observa laughing
Primele simptome sunt atrofierea glandelor cerebrale si toata gandirea ta va fi afectata, vei judeca doar cu capul de jos!
Dovada ca am dreptate este intrebarea pe care ai pus-o acum laughing
Daca puneai intrebarea acum cateva zile mai erau sperante de salvare!

| MiHaI a răspuns:

Tre sa mori

| andr3y4ever a răspuns:

Maine ai sa mori, sa stiisad