| LuizaLuy a întrebat:

Hei happy
As vrea sa imi surprind prietenul cu o declaratie frumoasa de dragoste despre ce iubesc eu la el pentru ca are dubi. Adica il iubesc nespus dar nu sunt genul care poata sa isi puna sentimentele pe hartie.

Răspuns Câştigător
| Sfinnx a răspuns:

Cauta astfel de declaratii adanc in inima ta aici, pe TPUhappy noi nu stim ce simti tu, asa ca ia o gura mare e aer, relaxeaza-te si aminteste-ti momentele frumoase petrecute impreuna, si pui totu pe foaie.iar apoi inceerci sa reti si ii spui in fatahappy sper ca te-am ajutat:* Funda?

5 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Uita te la el in ochi si spune i ca l iubesti.
daca e asa are sa si dea seama si nu o sa mai aibe dubii.

| peperonies a răspuns:

Ok

| grab a răspuns:

Aici trebuie sa ataci cu fizicu mai mult decat cu papagalul. o lenjerie sexy, o atmosfera romantica si sex total cum vede numai in filme. curaj!

| NoName0x0 a răspuns:

Exista si alte metode prin care sa ii arati ca il iubesti. Poate va considera acea declaratie "o vrajeala"...

| Teiubescinsecret a răspuns:

Pai uitate in ochii lui si spune-i ceva din inimia, spune-i cat de mult il iubesti, ca ai face orice pentru el, acele cuvinte trebuie sa vina din inima, vei vedea ca-si va da seama cat de mult il iubesti happy