| stefymass a întrebat:

maine am sa ma intalnesc cu o fata pe care o iubesc nespus de mult, asi vrea sa o surprind placut cu uñ trandafir, nu sa il dau pur si simplu, are cineva o idee? Ofer funda la care imi place mai mult

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Invata sa-l scoti de sub o maneca de la o camasa. Invata trucul acesta de "magie". happy Si daca vrei, recita-i o poezie! Eu i-as spune ceva de ochii ei superbi, a ta nu stiu insa daca-i are dar poti sa-i vorbesti despre dragoste.

5 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Personal nu cred ca trebuie sa faci gesturi iesite din comun mereu sau des, ci doar sa-i arati dragostea ta intotdeauna. Cel mai mult conteaza iubirea voastra, apropierea dintre voi.

| Mimosa121 a răspuns:

Poti să-i dai acel trandafir si să-i faci o declarație de dragoste, complimente să sa scrii o poezie pentru ea, succese

| AnneMariy1 a răspuns:

Pai, poti sa-i dai un trandafir simplu. Ma refer la aspect. Nu trebuie sa fie un buchet de 40 de kilograme impopotonat cu 17 fundite si etc. Sau cosulete din plastic cu 11 trandafiri multicolori. Poti sa-i dai un simplu trandadir ( de preferat rosu, cred sau ce culoare ii place ), cu o fundita mica * nu 5 kilometri happy * si un mic biletel legat cu grija de fundita. Poti sa-i spui cat de mult o iubesti sau... Ma rog

| cyranos124 a răspuns:

Iti propun sa o pacalesti cu ceva de genul "Ce e aia?", ea se uita, scoti trandafirul si raspunzi "O da, era un trandafir" sau cum vrei tu.Bafta!

| stefymass explică:

Da, vreau s-ai ofer un singur trandafir dar sa o si surprind placut cum mai stiu o metoda care am mai folosito, i-am spus la o fata ca sunt foarte emotionat ca sunt cu ea si am pus-o sa puna mana la inima sa vada cat de tare imi bate de unde am pus-o cu mana exact pe un trandafir si i-a placut foarte mult, multumesc foarte mult tuturor, toate mi-au placut ma gandesc cui dau funda.