| RoscovanaSexy a întrebat:

Hei baieti!
Am o intrebare pentru voi! big grin
Va place bretonul la o fata?
Ce parere aveti daca are breton drept sau intr-o parte?
Sau preferati fara.
Tunsoarea fetei va respinge sau va atrage, eu asa observ, este adevarat?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi plac cu breton, mai ales daca il au pe toata fruntea

| RAY a răspuns:

Conteaza foarte mult freza sa stii si eu observ, isi spun ce imi place mie poate isi faci o idee
http://www.barfadeiasi.ro/......elea10.jpg

| aXy99 a răspuns:

Mie, personal, nu-mi place.

| pufulescu a răspuns:

Bretonul imi place, dar sa nu fie freza aia " de nevasta " cu breton drept care acopera toata fruntea si parul lung prins in coada. Mi se pare oribil si lipsit de imaginatie.

| AlexDFY a răspuns:

De obicei fetelor le sta mult mai bine fara breton, sunt unele fete care arata asa micute si dragute cu breto, deci depinde de la fata la fata, dar in cele mai multe cazuri fara breton

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Prefer fara breton, mi se pare urat. Tunsoarea ma va atrage, ma atrage mai ales culoarea blond-inchis la femeie

| Iridescent a răspuns:

Tunsoarea unei fete conteaza.Prefer fara breton.