| anonim_4396 a întrebat:

Hei, baieti/barbati! Este important si necesar sexul oral pentru a avea parte de placere? Sau nu e nevoie neaparat sa vi se faca?

Răspuns Câştigător
| stefanev a răspuns:

Limita unde ar trebui sa te opresti este dictata de parteneri si nu de altcineva. Daca partenera ta nu are nimic impotriva, atunci go ahead, insa nu e NEAPARAT necesar. Depinde si de cum iti propui sa iti traiesti viata alaturi de acea persoana.

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu e nevoie...

| Ecea a răspuns:

Nu este important,dar a devenit deja ceva foarte normal si obisnuit,nu mai este ceva anormal de mult timp.
Desigur fiecare cum doreste, eu prefer, imi place, dar nu este dupa mine happy

| Marius2011 a răspuns:

Sexu oral nu e asa necesar +ca unele femei il considera dezgustator si mai e ceva uni sunt nesimtit si se lauda la toti ba uite mi-a facut aiai oral pff ce bine o fost mo muskcat d ea. ma rog intelegi sexu oral nu e chiar asa d important daca prietena vrea sa iti faca sa nu zici nu sau daca nu vrei cheama-ma p mine t ajut cu placere laughing)

| bluebios a răspuns:

Not mandatory, but highly recommended.winking

| nonny50 a răspuns:

Wtf! :O Te mananca gingiile!smug laughing

| AndyDeiu a răspuns:

Depinde de la obsedat la obsedat laughing vorba vine cu obsedatii.da sunt altii ai auz a doua zi.pfoa ce m**e mi-o facut pfoaa.Si chestii laughing.Si aia era cica prietena respectivului happy mnajpa laughing Dac te asiguri ca dupa un oral nu se agata de tine si te vrea atunci poti sa incerci.da dac e si proasta si da numa cu dintii laughing e bai big grin

| PADIS a răspuns:

Nu este obligatoriu necesar.