| Nina_2526 a întrebat:

De ce pentru baieti sexul oral are o mare importanta?

Răspuns Câştigător
| Michael6996 a răspuns:

Eu sunt baiat dar nu as accepta sex oral, asa ca nu pentru toti are o mare inmortanta.

4 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Pentru mine nu e important.

| valy31 a răspuns:

Nu pentru toti baietii are o importanta cruciala. Dar in general baietii se simt atrasi de aceasta idee. Pentru ei este un altfel de placere decat sexul normal. Se simt excitati cu gandul ca ei domina, ca femeia iubita face acest lucru care pentru unii este injositor.

| pattyNNa a răspuns:

Baieti sunt complicati dar pentru asta am un rasp : de obicei la inceput asta se obisnuieste deoarece odata ce vei incepe sa faci s... va fi mai usor daca penisul este umed va decurge mai usir cu o senzatie mai placuta...

| kitty_1284 a răspuns:

Nu are o mare importanta...e doar un moft...o alta forma de a face sex.important e sa va placa la amandoi ceea ce faceti.