| Lilia2621 a întrebat:

Hei baieti ce fel de fete va plac?
1.Inalte sau josute?
2.Slabe sau putin plinute?
3.Cu par lung sau scurt?
4.Culoare ochilor albastri, verzi sau caprui?
5.Indraznete sau timide?

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Josuţe?laughing De unde ai mai scos şi termenul ăsta?
Sau în fine, pe vremea mea se spunea "scunde".
În altă ordine de idei, nu-mi pasă de înălţime, e relevant să aibă între 50 şi 120 de kg (nu-mi trebuie un morman de oase dar nici Moby Dick 2), irelevant cu părul pentru că e destul de greu pentru mulţi să aibă părul mai lung decât al meu laughing, nu-mi pasă de culoarea ochilor (deşi verzi sună binişorthinking) însă e foarte important să fie îndrăzneţe.
Salut.

| Dominicc a răspuns:

1- Inalte

2- Nu am un anume gust. Ori una din cele 2 ori undeva la mijloc

3- Lung

4- Albastri sau verzi.

5 - Indrazneata cand e nevoie, timida doar cu mine

Răspuns utilizator avertizat
| CybeRAthlete a răspuns:

@ adiadr : clar de acord cu tine in privinta stramtetii (sau cum s-o zice)... laughing))
@ alina : 1.mai scunde decat mine (eu cam 1, 83), 2.sa aiba forme, 3.prea putin conteaza daca o prinde, 4.prea putin conteaza, 5. cu tupeu clar...
bafta

| BoBBy a răspuns:

Inalte, normale, par lung, albastri, timide
cu forme indraznete tongue

| Mike_7143 a răspuns:

Inalte, Slabe, Nu conteaza, Nu conteaza, Indraznete, Manichiura, Tocuri, Rochita (fusta)

| xXx_6498 a răspuns:

Pai:
1.Inalte
2.Supla
3.Sa aiba parul bob
4.Albastri
5.Nici prea indrasneata nici prea timida.

| gabutzu a răspuns:

Josute, slabe, lung, culoarea ochilor depinde de parbig grin, nici prea indrasneata nici prea timida.