| Myuu a întrebat:

Pentru baieti:ce combinatie de fete va plac:
inteligente sau proaste
slabe ca batu, mai plinute sau grase
frumoase foc sau mai putin frumoase
inalte sau scunde
par lung sau par scurt
la ochii alegeti voi.

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Dragutza intrebare
pacat ca nu pot raspunde deoarece sunt fata!

| AshuraElric a răspuns:

Da stiu! nici macar eu nu stiu ce caut aicilaughingdaaaa...pai bine mai baieti, fetele frumoase foc se uita la baieti frumosi foclaughingsi acum ceea ce m-a facut pe mine sa postez aici...Deeutza03 iti dai seama cati printi blonzi cu ochii albastrii sunt pe-aici, daca v-ati pune pozele voastre la avatar am devenii toate dependente de TPUrolling on the floorSi acum serios, cine nu si-ar dori perfectiunea (probabil doar orbii)laughing

| AnnaMariaaa a răspuns:

Ia sa vedem baietihee hee

| TabooR a răspuns:

Blonda ochi albastri par lung nici prea grasa nici prea slaba de preferat medie si desteapta happy(imi plac si brunetele)

| usy313 a răspuns:

Inteligenta, mai plinuta, frumoase foc, inatle, par lung, ochi albastri.

| KaTaLyN a răspuns:

Bruneta, blonda, satena...inteligenta(daca nu se poate macar desteaptawinking.) slaba no way no talking potrivita(cu forme), frumoasa fok(se accepta si frumoasa), nu mai inalta de 1. 75(nu de alta dar am parea ciudat ca si cuplu tongue...paru cel putin pana la umeri si ochii orice culoare in special verzi si blue:X

| vlad210 a răspuns:

Par lung, bune, inteligente ( dar daca le au pe primele 2 pot sa fie si proaste ), inalte sau scunde ( nu conteaza ), nici slabe ca batu nici grase

| camionagiull a răspuns:

Mie sincer cam mai slabute nu bune ca se dau toti la ele asa pic mai lowlaughingrolling on the floorlaughing intelegeti voi mai scazut