| anonim_4396 a întrebat:

Hei baieti si fete, dar mai ales baieti. Am si eu o intrebare pentru voi. Eu inca nu mi-am gasit jumatatea insa ma gandesc din ce in ce mai mult la momente romantice si asta ma face sa ma simt nasol intr-un anumit fel, pentru ca nu am o persoana speciala langa mine. Pana acum am incercat sa fac ce imi place, baschet, skate, calculator, citit, iesiri cu prietenii, insa nu ma mai prea ajuta. Voi ce m-ati sfatui sa fac pana va veni acea clipa speciala in care magia se va intampla?

4 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Dar ai o fata care iti place?
daca nici macar nu ai o fata pe care s-o placi nu ppoti fae lucruri romantice
doar daca nu iti e de ajuns si te multumesti cu o fata oarcare pentru care sa faci lucruri romantice...
daca bine tin minte ai doar 14 anisori big grin
ai tot timpul din lume sa fi romantic
tu zici ca vrei sa fi romantic dar nu stii ce e iubirea
sper ca nu am fost prea dur laughing
dar lasa asta pe mai incolo si joacate cu masinute, ce naiba big grin( glumesc)
prietene...cat timp nu este o fata pe care s-o placi....nu stiu ce sa zic

| Annutsa a răspuns:

Stai, te joci, iesi cu prietenii, inveti, te uiti la TV. Sunt o multime de lucruri de facut. ^_^

| emastelista a răspuns:

Bogdan 10 merita funa

| rares11 a răspuns:

Te sfatuiesc ca pana cand va veni acea clipa speciala ai putea sa faci un sport. Daca iti place baschetul du-te si inscrie-te la baschet sau alte sporturi care iti plac. Daca chiar vrei sa-ti gasesti jumatatea poti face handbal. Fetelor le place handbalul la nebunie.Sa le vezi pe colegele mele din clasa.Majoritatea fac handbal.Dar normal tu nu poti sa te inscrii la fete.Te inscrii la baieti.Si cand ai timp poti sa mergi la meciurile fetelor.Sa incurajezi echipa fetei pe care o "urmaresti". Poti incerca sa mergi la antrenamentele lor.Sa o "spionezi".Asa cred ca poti sa castigi inima unei fete. Sper ca ti-am fost de ajutor. Daca asa crezi poti sa imi dai o funda.