| politista a întrebat:

Hei, baieti! V-ar deranja daca prietena voastra nu ar mai fi virgina?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Baiat nu sunt,dar pot sa-ti spun ca barbati liberi se insoara cu femei care au copii din alte casatorii si sunt fericiti o viata.
Asa ca,nu vad de ce i-ar deranja, vremurile in care era scos la fereastra "cearceaful" cu dovada, au trecut de mult!

| CrazyTeenager a răspuns:

Nu m-ar deranja, ba chiar m-ar bucura atunci cand o sarut, sa stiu ca am sarutat aceleasi buze care au facut m.uie la tot cartierul. Nu ma intereseaza trecutul ei, referitor la relatiile sexuale, doar sa aiba igiena coporala ok, ca sa nu ajung pe la boli infectioase.

Răspuns utilizator avertizat
| Creiot a răspuns:

Pai daca era virgina in momentul in care a devenit prietena mea si pe parcurs si-a pierdut-o... DA, m-ar deranja.

| mihai741 a răspuns:

Probabil dacă îți faci și tu o prietenă când ai 14 ani, poate fi frustrant. Însă de la o vârstă ceva mai mare nu cred că mai poți avea pretenții! Poate dacă este și băiatul la rândul său virgin, se așteapă să găsească una virgina. Dacă el nu e la prima nu mi se pare normal să mai aibe pretenții și la ea - ce să facă fata, să aștepte pe Făt Frumos?! Oricum, nici să ajungă, fata, să nu-i fie de ajuns cele două mâini când vine vorba cu câți a fost...