| Fatacuochicaprui a întrebat:

Buna am o intebare in special pentru baieti, deci voi ce apreciatsi mai mult atunci cand aveti o prietena, sa fie neaparat virgina? sau o fata care nu mai este de mult virgina (dar totusi sa nu vie curva)? v-ar deranja daca o fth v-ar spune ca este virgina iar atunci cand vine momentul sa o faceti se dovedeste a nu fi?

Răspuns Câştigător
| Vladu a răspuns:

Eu apreciez fetele care nu sunt ipocrite.

18 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Câtă vreme nu-mi vine cu boli, poa' să fi avut şi 100 de parteneri înainte, nu-mi pasă.
Dar dacă mă minte, ei... aia mă deranjează.
Oricum eu nu întreb niciodată de acest aspect dar dacă mi-l scoate în evidenţă şi constat că nu-i aşa, mă cam supăr, nu pentru că nu-i virgină (nu-mi pasă de asta) dar pentru că m-a minţit!

| Vizitiul a răspuns:

Nu doresc sa fie virgina. Dar mi-e teama ca am pot indragostii si de o femeie usoara. Hai, lasati din mandrie, recunoasteti in gand macar, daca n-aveti puterea in realitate pentru ca va patati reputatia. A te indragostii de o curva nu-i o rusine, a mima dragostea pentru o "sfanta", da e o rusine. Nu-i cazul sa porti rusine pentru ca te-ai indragostit de curva, ci sa te simti implinit ca, gratie acelei curve ai simtit dragostea. Normal ca ma deranjeaza atunci cand o fata imi spune ca-i virgina si eu observ ca nu e! Pana la urma, pe cine nu deranjeaza minciuna. Chiar si pe cei ce mint ii deranjeaza, nu mai vorbesc de cei sinceri.

| Vizitiul a răspuns:

Mro3550 -spui ca, posezi valori morale. Bun. Dupa spusele tale inteleg ca nu ai facut sau nu o sa faci sex pana la casatorie, nu? Cum ti se pare sexul mecanic, fara sentimente intr-o casatorie?

| Derye a răspuns:

Daca nu ma minte, mie mi'e indiferent.
Eu tin mai mult la sinceritate, decat la virginitate.

| ATHOS a răspuns:

Stii ce m-ar deranja frumoasa domnisoara? Minciuna!
Tine minte ce-ti spun : mai devreme sau mai tarziu adevarul iese la iveala! Intotdeauna!
Bafta!

| Damian a răspuns:

Aleg a doua varianta, si m-ar deranja f.mult minciuna

| Andru1996 a răspuns:

Pai...pentru mine pers nu cont daca e sau nu virgina conteaza personalitatea ei si cum se comporta cu mine... daca o fata mi'ar zice ca ar fi virgina si cand ar veni momentu sa "o verific" ca sa zic asa si s'ar dovedi contrariul personal as intra la banuieli adica :cu cine a fkto? cand? eram cu ea in timpul asta? si tot felul de chestiibig grin daca u ai facut asa eva prietenului tau te sfatuiesc sa vb repede cu el si sa ii explicitonguewinking

| bOse a răspuns:

Apreciez virginele, nu ca le-as **** in primele luni/ani.

Dar intotdeauna mi-a placut sa am ceva "nou".

Preferi un telefon mobil folosit sau unul nou?

| aangelia a răspuns:

Niciun baiat nu m-a intrebat cand am fost impreuna cu el. sau inainte
esti virgina?
sa stii ca nu e asa de important.happy

| Jeremy1 a răspuns:

"v-ar deranja daca o fth v-ar spune ca este virgina iar atunci cand vine momentul sa o faceti se dovedeste a nu fi?" M-ar deranja doar pentru ca ar insemna ca m-a mintit, deci nu mai pot avea incredere deplina in ea.

Pentru mine nu conteaza daca iubita mea ar fi virgina sau nu. Dar m-ar enerva la culme daca mi-ar baga replici gen "ma astepti cat vreau daca ma iubesti". Prin replica asta imi dau seama usor ca doar ce vrea ea conteaza (putea sa spuna si in alt fel ca nu vrea sex acum, dar nu sub formularea asta care suna a santaj), ca e egocentrica si nu e gata sa se implice deplin intr-o relatie.

| NeXt_6616 a răspuns:

Treaba asta cu virginitatea e demult depasita, nu se mai marita fetele virgine, e o prostie, pentru mine personal nu ma intereseaza sa fie virgina, ma intereseaza sa nu ma insele sa nu fie curva cum ai zis tu, mai degraba as sta cu o fata care nu e virgina pentru ca deja are o anumita experienta si nu mai are nici acel trac de timiditate, frivolism chiar, nu toate dar sunt si din astea,

| mahoney a răspuns:

Eu vreau sa nu fie virgina, clar! happy
M-ar deranja daca ar minti indiferent de ce ar spune!

| vlad210 a răspuns:

Depinde si de baiat. Mie personal nu imi pasa daca e virgina sau nu. happy

| dink08 a răspuns:

Sincer nu ma intereseaza ca e ca nu e.Sa arata cat de cat, dar cel mai mult apreciez caraterul, daca e de treaba si nu pitipoanca si rahaturi din alea e totul ok.Deci nu ma intereseaza ca e virgina sau nu.

| Anamaria_7214 a răspuns:

Bunahappy nu sunt baiathee heedar intrebarea ta pare foarte interesanta. pai virgina sau nu important este sa nu-ti minti prietenul de la bun inceput. spune-i adevarul va intelege daca vrea cu adevarat sa fie ceva intre voi. ai grija insa ca prietenul tau sa nu te vrea numai pentru sexbig grin. Bafta!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asta e deranjant sa nu fie cand a zis ca e! Sincer virgina sau nu daca tii la ia i o iubesti asta numai conteaza. Ce e deranjant e daca dupa un timp nu o faci, pe langa sentimentele profunde baietii trebuie sa se mai si elibereze de hormoni, iei nu sunt ca fetele!

| mro3550 a răspuns:

Eu sunt crestin, am niste valori morale si stiu ca sexul in afara casatoriei nu este ok. Asa ca as prefera sa fie virgina.