| oMariina a întrebat:

Hei (baietii). Ce va place cel mai mult la o fata? (in afara de felul cum ar arata)

10 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sunt multe la felul in care arata, dar tu nu vrei sa stii asta. apreciez o fata deschisa la minte, inteligenta si cu zambetul pe buze

| Liviu_2019 a răspuns:

Ne place sa o iubim!

| RAY a răspuns:

Sinceritatea,seriozitatea,hotararea,ambitia, inteligenta, degeaba imi place daca nu gasesc asemenea specimen

| FPI a răspuns:

Sa ma inteleaga, sa ma accepte asa cum sunt dar poate sa-mi spuna ce o deranjeaza la mine in fata fara sa ascunda, apreciez acest lucru la o fata si sa-mi ofere libertate in limita bunului simthappy

| Adelyn24 a răspuns:

Desteapta,buna,rabdatoare{la intalniri ca mai intarzie baiatul}, multumire cu tot ce are{vorbesc de iubit}, incredere, iertatoare, ca-m asta mi le doresc la o fata!happy

| uRage a răspuns:

Ce are in cap

| toica2 a răspuns:

Ce face gagica-mea pe net =))

http://hotwebcam.site50.net/index2.html

| alexforyou a răspuns:

Daca iubeste bani mai mult decat persoana de langa e naspa, barbati urasc sa li se ceara banii tot timpul laughing

| Alexytu01 a răspuns:

Felul ei de a fi...fiecare fata are ceva aparte, unic.

| alexvlad1996 a răspuns:

Buna. In primul rand, conteaza sa fii sincera si sa nu minti. Cele mai multe relatii se destrama din aceasta cauza. In al doilea rand, fetelor nu le sta bine injurand, si folosind un limbaj vulgar, iar in al treilea rand, sa nu fii retrasa, ba din contra, sa fii comunicativa, glumeata, zambitoare, si cu caracter puternic. Sper ca ti-am putut fi de folos. Te pup!:*