| no1cares a întrebat:

Hey TPU.

dupa ce credeti ca se uita baietii cand vor o prietena? personalitatea, felul cum arata...etc.

3 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Depinde daca ai o amica pe care o cunosti de cand erai de-o schioapa deja o cunosti ff.bine sinu te mai uiti si la aspectul fizic sadpentru ca va intelegeti f bine. si ce zice lumea zice) si daca nu o prea cunosti atunci te mai uiti si la felul cum arata. si mai putin la ce are in cap.

| MadnessCaffe a răspuns:

Sincer, prima data m-ar interesa personalitatea.Degeaba e frumoasa daca are numai fite si figuri.

Nu zic ca nu pun accent deloc pe aspectul fizic.O fac, dar intr-o masura mai mica, sau asa mi se pare mie.Nu pot spune ca as refuza totusi o fata care arata bine, de ce sa mint laughing

| click_9690 a răspuns:

Cam toti baieti vor acelasi lucru! adica sa arati bine personalitatea mai putin! dar trebuie sa fii u atenta cu ce alegi! gaseste-ti pe cineva care sa il intereseze mai mult mentalitatea ta si binenteles sa te astepti la orice din partea lui ca sunt muuuuulti baieti perversiwinking