| anonim_4396 a întrebat:

Hei baietilor,dupa ce v-ai desparti de iubita voastra si ati iubi-o mult, suferiti dupa ea?

21 răspunsuri:
| Salahadin73 a răspuns:

Da...vreo 20 de secunde.

| neutrino a răspuns:

Cine spune nu, minte!

| h3r a răspuns:

Dar tu dacă iubești un băiat nu te chinui pe urmă?
Sunt băieți cu suflet. Și fete cu suflet.
Sunt și fără...și fără.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca exista cineva care a pierdut ceva sau pe cineva pe care a iubit fara sa sufere dupa. Daca esti la facultate ar trebui sa fii constienta de aceste lucruri de bun simt.

| SunnyDay88 a răspuns:

Ba da esti. ba chiar acest site are niste reguli legate de acest aspect. de obicei cand stii sa scrii in viata reala nu ai cum sa nu respecti aceleasi reguli peste tot pe unde scrii.

| jaqquas a răspuns (pentru SunnyDay88):

Mah..nu stiu ce te bagi in seama. eu vb despre generatia asta..care o data cu etnobotanicele au esuat complet la bac, a dat si la TV.au picat 80%, sondaj facut pe toata tara. Duduie percepi gresit, vezi-tu de drum.

| jaqquas a răspuns (pentru SunnyDay88):

Pai si eu ce zic ma aici ma! De obicei cand stii sa scrii, o faci peste tot.nu? si real si virtual.

| Ycu a răspuns:

Din moment ce iubesti, suferinta dupa despartire este inevitabila.

| Ycu a răspuns:

Daca uiti dupa 2 pahare inseamna ca nu ai iubit.

| Ycu a răspuns:

Sau ai iubit paharu mai mult decat femeia big grin. Orcum paharu produce mai putine pagube decat femeia, daca o alegi gresit, eu am avut noroc big grin.

| maryus83 a răspuns:

Nu,noi facem petreceri cand ne despartim de iubite

| jaqquas a răspuns:

Ce intrebare e asta?laughing)) fato lasa p....si pune mana pe carte.

| jaqquas a răspuns:

Mucos? am 26 de ani! iar tu zici ca ai 15 ani cu intrebarea aia de 2 lei.Si nici nu stii sa scrii, deci repet, pune mana pe carte si lasa fanteziile de 2 lei cu copii de 11 ani.Cica " Hei baietilor! laughing)))))), dupa ce v-ai desparti de iubita voastra si ati iubi-o mult "dar ce-i drept ai pus si tu o virgula.Numai pot de ras.Ce inseamna Romania frate...esecul generatiilor la bac, auzi cat ai platit la bac?laughing Hai sa uitam totul si reformuleaza corect intrebarea, scrie frumos si pune o intrebare demna varstei tale.Te pot ajuta! happy

| TheSmith a răspuns (pentru jaqquas):

laughing)))))

| SunnyDay88 a răspuns (pentru jaqquas):

De ce te legi de toata natiunea asta? tu trebuie sa fii vreun englez de iti permiti sa spui asa ceva!

| jaqquas a răspuns (pentru SunnyDay88):

De unde si pana unde ai ajuns tu la aceasta concluzie, draga domnisoara? Cine s-a legat de toata natiunea? eu am intrebari doar cu domnisoara care a pus intrebarea.

| SunnyDay88 a răspuns (pentru jaqquas):

"Ce inseamna Romania frate...esecul generatiilor la bac"

| jaqquas a răspuns:

Mei esti atat de mare, deci esti la facultate, ai o varsta care totusi te pune cu capul pe umeri si tu nici acum nu-ti dai seama ca esti o adunatura de gauri profitabile? Da asta esti, oare cand iti vei da seama?laughing cum ma sa pui intrebari d-aastealaughing cu cine vrei sa vb? cu mucosii astia de 14-17 ani de pe aici? Pai ce stiu astia?laughing Repet. oare cand iti vei da seama ca esti o adunatura de gauri de pe urma careia baietii profita.Vai steaua ta.

| jaqquas a răspuns:

Normal ca esti obligata sa scrii corect, d-asta ai si incercat acum treaba asta.Hai nu fii suparata, eu te pot ajuta, pup gurita tongueihihihih

| anonim_4396 explică (pentru jaqquas):

Cocalarulelaughing cica pup guritalaughing

| jaqquas a răspuns (pentru anonim_4396):

Pitipoanco...hei baietilorlaughing))) Hai sa lasam cocalariile pentru altii.
Hai sa vb serios...cati ani ai?