| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Buna! Deci, azi intr-o ora am ramas singuri in clasa (elevii) si pe acolo ne-am m-ai prostit pe acolo, ma rog...Asta nu conteaza. Un baiat a venit la mine si mi-a pus la ureche telefonul sa imi arate o melodia, in momentul acela s-a apropiat foarte mult de mine si nu stiu m-am simtit chiar "bine". Baiatul? Ei bine, e dragut, vedel, amuzant si bun de conversatii. Eu chiar nu stiu daca il plac....Niciodata nu m-am gandit ca o sa il plac, poate ma gandeam ca prieten. Imi amintesc in clasa intai cum imi fura rezervele de fiecare data laughing. Un sfat va rog? Nu pot sa vorbesc cu un baiat fata in fata! Sunt prea timida!

2 răspunsuri:
| Andrei_adam_1997 a răspuns:

Pai eu zic sai dai o sansa daca te simti asa an preajma lui poaAte si el te place si an privinta cu timiditatea antreabal daca vrea sa fie cu tine printrun sms sau pe mes sau pur si simplu sa ai dai senzatia ca al iubesti

| TheRedJumpsuiteApparatus a răspuns:

Pai daca el iti da atentie mai multa decat celorlanti colegi/colege e clar ca vrea sa fie ceva intre voi, iti spun pentru-ca sunt baiat si cam asa gandim cand suntem indragostiti, fa-ti curaj si spune-i ce simiti! e cel mai usor mod crede-mahappyo poti face si pe mess dar mai indicat ar fi sa il iei deoparte, sa faceti 2-3 ture de scoala/bloc unde sunteti voi si sa vorbesti cu el, sunt sigur ca v-a intelege foarte bine.BAFTA:*