| Pisssi a întrebat:

Hei! Buna.Imi spuneti si mie va rog frumos cum sa ii spun la un baiat ca imi place de el si ca as vrea sa fim impreuna... eu sunt timida si ma rusinez ft repede...nu pot sa ii spun fata in fata. Dau funditSsa:* Vreau rapid raspunsuri! Ms.:*

3 răspunsuri:
| karlaa a răspuns:

Dai un mesaj sau pur si simplu asteapta poate face el primul pas

| Inutza0102 a răspuns:

Este a 12123829284297428 oara cand vad intrebarea asta pffffff

| miha_8711 a răspuns:

Buna.Daca esti asa timida lasa sa faca el primult pas,daca tii asa mult la el, si nu poti sa-i spui in fata scrie-i un mes, spune-i tot ce simti si iti ramine doar sa astepti raspunsul lui.