| xB3BeXd a întrebat:

Imi place de un baiat. si cred ca si lui ii place de mine. dar este cam timid si eu sunt la fel de timida credeti ca ar fi bine sa-i spun ca imi place de el sau sa astept sa-mi spuna el? Plss help Funditssa!love struck

Răspuns Câştigător
| sasha_2369 a răspuns:

Pai, avand in vedere ca sunteti amandoi timizi. nu prea se poate face nimic laughing Ei bine, daca tie chiar iti place de el si recunosti chestia asta pe un site public, spune-i ca il placi. Uite asa iti invingi si timiditatea [ trust me. sunt si eu o tipa foarte timida ]. Pana la urma, nu ai nimic de pierdut. El, in schimb, daca nu te place, are de pierdut!

7 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Mai bine spune`i u...adica nu pierde aceasta ocazie. ca poate va fi prea tarziu

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Da ii place de tine spune-i tu.

| fanJBfan a răspuns:

Lasa-l pe el. Doar e baiat.winking
Dar daca iti cere prietenia, atunci nu mai fi timida, spune-i clar si raspicat " DA ".kiss

| MeMyseIf a răspuns:

Off, nu stiuhappyasteapta!happypai, ce-i rau in astepta, dar pe linga asta vezi-ti de ocupatiile tale...Eu in locul tau n-as face primul pas, fiindca consider asta de obligatia baiatului, chiar oricit de tare nu l-as placea.
P. S:Cind observ baieti timizi, fauggghappyEi sunt toti niste retardati, numai nervi din cauza lorsad

| xB3BeXd explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri!love struck asa voi face va multumesc mult love struck

| spikey1 a răspuns:

Eu zic ca ar fi bine sa-i arati ca-ti place de el adica sa te duci sa vb cu el sa-i dai mai multa atentie decat celorlalti si mai intai asigura-te ca ii esti cea mai buna amica si ca te place si el apoi treceti la pasul urmator succes!

| MsPisic a răspuns:

Incearca si tu sa te dai pe langa el asa. putinhee hee. cat sa'i dai ceva sperante daca si lui ii placi... dar sa te abtii sa faci tu primul pastongue...[parerea mea:*]. bafta!:*