| LoL2000 a întrebat:

Hei buna prietenul meu are 1.83 iar eu am 1.60 thinking e ciudat, normal, cum e? big grin dau funda batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Wonderlust a răspuns:

Hehe big grin eu am 1.63 si prietenul meu 1.85. mie nu mi se pare ciudat si chiar imi place cand merg la petreceri pot sa port tocuri si totusi sa aratam bine impreuna big grin. am citit online mai demult ca, cuplurile care au o diferenta semnificativa de inaltime dureaza mai mult. nu stiu daca e adevarat dar mi-am adus aminte laughing.

6 răspunsuri:
| Atechan a răspuns:

Oooh. nu lasa asta sa te afecteze! e normal, dar indiferent de asta imprtant este ca va iubiti

| RrEe4 a răspuns:

Daca este dragoste adevarata nu conteaza inaltimea. Oricum e bine ca baiatul sa fie mai inalt decat fata, dar asta nu este o regula.O zi buna!

| AnonimXS a răspuns:

Este normal! Eu am 1.59 -1.60 si prietenul me 1.78 happy! nu vad nimic rau in asta, important este iubirea, intelegerea alte lucruri, nu inaltimea! eu tot tpm zic : Lasa ca o sa cresc eu mare :]]]! :*

| LoL2000 explică (pentru AnonimXS):

Mda asta zic si eu in fiecare zi happy laughing

| mistero a răspuns:

Mie mi se pare normal, doar nu vrei sa ai un iubit mai pitic decat tinewinking

| LoL2000 explică (pentru mistero):

Bineinteles ca nu O.o laughing