| DariaAlexandraGrigore a întrebat:

Hei, cam cati parteneri sexuali e normal sa aiba o femeie de a lungul timpului? Mi-am inceput viata sexuala de un an si am avut deja peste 10 parteneri.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu are relevanta numarul.
Daca o faci responsabil, nu e nimic anormal.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un singur partener aadica sotul ei toata viata nu sa i schimbi dragă ca pe ciorapi, ca vad acum si femeile schimba barbatii ca pe ciorapi, la fel cum schimba si barbatii femeiile azi cu tine maine cu altele, urît, Dumnezeu cand i-a facut pe Adam si pe Eva i-a facut sa fie impreuna tot restul vietii, nu i-a spus lui Adam ca o poate insela pe Eva cu inca 100 de femei. Dumnezeu a instituit casatoria dintre un barbat si o femeie, un legamînt care trebuie sa dureze toata viața.

| ania a răspuns:

Cel care face norma, regula e creatorul care a proiectat sexul pentru a te bucura de el doar in cadrul casatoriei, adica un singur barbat cu o singura femeie pentru toata viata.Toate celelalte variante rateaza scopul pentru care Creatorul a inventat sexul si aduc remuscari, vinovatie, boli venerice, nefrricire pe termen lung.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa-mi fie cu iertare dar 10 partneri pe an inseamna ca esti o "femeie de consumatie".
Ai perceput bani pentru sexul cu barbatii astia?

In principiu ai 1 partner pe viata, posibil 2 daca ai divortat sau ai avut un esec in viata, dar 10 barbati pe an, intri deja la o alta categorie de femei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai mai simtit nevoia sa adaugi si "o femeie"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la 200 mai ai mult de bine, dar cred ca spre nr asta tinzi puținel asa.

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

10 intr-un an. Fara suparare dar asta inseamna ca esti posta romana, niciun barbat nu s-ar uita la o relatie serioasa cu tine.

| user0010 a răspuns:

Unul singur dacă aveai și era de ajuns. Cam urât să ajungi să schimbi partenerii ca pe "șosete"

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Ai necesități Mari este normal la o femeie sau o fată sa aibă câți mai mulți... așa deveniți mature și responsabile cu câți mai mulți cu atât mai bine pentru o femei și o fată. Rupe te cu cine prinzi este normal la voi totul. Puțin 10 puteai și mai mulți curaj.

| CatalinMihai1989 a răspuns:

DACA ai avut 10 parteneri si ai fost cu fiecare in pat este o problema. DACA doar de sarutat nu este o problema.
Cu cat inaintezi in varsta si schimbi partenerii care ti-au trecut prin pat cu atat o sa-ti fie foarte greu sa gasesti un barbat care-si doreste stabilitate si familie. Hai sa-ti explic o patanie de-a mea.
Am cunoscut o fata si mi-a spus ca sunt al 18-lea care i-a trecut prin pat.
Pentru moment a fost wow, dar pentru viitor nea... Dupa am lasat-o!