| anonim_4396 a întrebat:

Salut tPu! Am si eu o intrebare pentru voihee hee...cati parteneri sexuali credeti ca ar trebui sa aiba o femeie in viata sa? Si daca o faci cu mai multi nu mai esti la fel de "buna"? mersi pentru raspuns-uri:*

Răspuns Câştigător
| evilkiss a răspuns:

Flav nu trebuie sa fii atat de dur, dar despre ce ai vrea sa te intrebe, daca de asta se loveste tot timpul si asta vede, deschizi tv si vezi babe violate, iepe dezvirginate, pusti criminali, te uiti la reclame toate au conotatii sexuale, ce ai vrea sa intrebe despre stefan cel mare(daca aprofundeaza mai mult isi da seama ca si el nu era cheie de biserica, sau despre Napoleon), ne confruntam cu niste vremuri de tot rahatul, astia suntem cu ei meregem mai departe, bine ca face ceva, mai invata poate cate ceva din privite.respect

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ideal ar fi unul singur. Dar daca nu-l gasesti pe cel potrivit din prima, atunci mai incearca.
Totusi, dpdv religios, sexul inaintea sau in afara casatoriei este pacat.

| Flav a răspuns:

Inainte sa mananci, trebuie sa stii sa manevrezi furculita. Tu ia mai intai si invata sa scrii, si dupa vino cu intrebari pe aici.
Hai sa-ti zic un secret: poti fi buna pana la batranete, dar sigur poti sa fii si curva in acelasi timp. Beah, de unde tot apareti? Ce naiba fac PARINTII in ziua de azi?

| rucsy_7574 a răspuns:

Eu am aproape 20 de ani si am avut doar 2... au fost relatii lungi. In rest nu ma aruncam in patul oricui doar asa sa fie.
Nu ma leg la cap daca nu ma doare.
Nu stiu daca e bine sau nu dar eu ma simt bine asa happy

| evilkiss a răspuns:

Insusi sexul este o nevoie, nu o putem cataloga ca fiind vitala, dar este o nevoie(fara uneori devii recalcitrant, etc), in fond poti avea cati vrei, atata timp cat simti atractie fata de acea persoana si totul este protejat, esti libera sa faci ce vrei, apoi catalogata ca "curva"in ziua de azi ori ca esti virgina ori nu tot privita de unii ca o curva, vorbe spuse prea usor si fara logica iar cu cat perseverezi in ceva devii mai bunawinking
Traieste-ti clipa ca si cand ar fi ultimawinking

| raine a răspuns:

De la unu la cati poate duce...
daca e sa considere sexul un hobby, poate avea cate-un partener (sau mai multi)dupa fiecare mic dejun
depinde de fiecare persoana ce vrea sa faca cu trupul sau. eu cred ca mai important decat cantitatea e calitatea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maxim unul.

| justme_1667 a răspuns:

Si daca o faci cu mai multi nu mai esti la fel de "buna"?

| ANONI0008 a răspuns: