| teodoraCBT a întrebat:

Cati parteneri sexuali ar trebui sa aiba o femeie de-alungul vietii ei?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e un protocol pentru asa ceva. Ideal e 1 dar da peste 50 multe din ele

| darrio2007 a răspuns:

Cât o ține savarina.

| RAY a răspuns:

Fiecare om are drumul lui in viata, asa nu poti stii care ar fi drumul corect,pentru ca exista infinite drumuri care duc catre infinite rezultate, eu daca as fi femeie as alege sa am o cariera,sa vad de un barbat care sa imi placa, unul serios, sincer, hotarat, masculin, as pune calitate pe acel barbat

| Violleta2022 a răspuns:

Unul!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ar trebui. Ar trebui să aibă un soț și să facă copii, cu el sau cu cine poate, Nu contează numărul, copii să iasă, căci de aceea este pe lume sexul. În fantezie, poate la câți rezistă. Cam la asta te gândești când întrebi. E dureroasă lipsa de.

| Sofer a răspuns:

Cati doresti daca iti place sa testezi penisuri noi.

| alina2k18 a răspuns:

Destuiwinking

| Goete a răspuns:

Cati iti doresti.
Nu este norma, regula, Nimic.
E viata ta si poti avea si doi sau mai multi parteneri deodata, daca vrei. Sau unul singur toata viata. Nu tebuie sa te supui nici unei reguli. Nici unei etichete. Fa-o cu cap, protejeaza-te. Si traieste viata conform dorintelor tale si nu conform asteptarilor altora. Uita-te la raspunsuri... oricum nu ii poti satisface pe toti. Traieste pentru tine, nu pentru altii.

| Justme1997 a răspuns:

Cati poftește, de ce nimeni nu tine lumânarea bărbaților?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| simpluone a răspuns:

Depinde ce viata isi doreste!

| mitzok a răspuns:

Cati vrea ea laughing

| DeeDee817 a răspuns:

Câți vrea. Fiecare cu viața lui. Nu e treaba nimănui cu câți ai făcut tu sex pana la 60 de ani :?

| LilPleito a răspuns:

Teoretic unul. Acum na, se mai intampla sa nu-l nimeresti din prima. Dar nici nu gresesti de 10 ori. Deci, desi nu e o stiinta exacta, daca-s peste 5 ne putem adresa cu "cat e ora?"
Eu cred ca se poate si mai putin, pentru una de bun simt si cu demnitate.

| Bogdan2233333 a răspuns:

Depinde cand incepe viata sexuala si cati ani traieste

| DaniTCM a răspuns:

| Holiday a răspuns (pentru DaniTCM):

1 de-a lungul si cati de-a latul?