| cristina02272 a întrebat:

Hei! Când îi fac sex oral prietenului meu, mă înec mereu și îmi vine să vomit în momentul ăla...ce pot să fac ca să nu mai pățesc asta?

14 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Antrenament. Mult mult... antrenament. big grin

| Floridori a răspuns:

Singura solutie este sa iti antrenezi acel "gag reflex".
Si nu, nu este un raspuns dat la misto si nici nu ma refer la a practica cu altii sau alte prostii.
Ma refer ca o poti face la tine acasa, singura.
Poti folosi orice obiect (curat de preferinta, mai ales in cazul degetelor) de la deget pana la periuta de dinti.
Introduci usor degetul, de exemplu, daca vrei sa incerci cu degetul (daca nu, obiectul pe care l-ai ales) si il introduci cat de adanc simti tu ca poti si il mentii acolo cat poti.Cel mai probabil la inceput, il vei scoate imediat. Daca repeti acest procedeu, introducand degetul in mod treptat din ce in ce mai adanc si mentinandu-l macar cu o secunda mai mult de fiecare data, in timp vei scapa in mare parte de acea sensibilitate si acel gag reflex.
Poti reusi asta intr-o zi sau intr-o saptamana.Totul depinde de consecventa si de cat de mult te poti concentra.
Numai bine!

| ancaval a răspuns:

Ce? Păi să nu mai faci așa ceva. E simplu.

| mentholinks a răspuns:

Repetitia e mama invataturii.

| Sofer a răspuns:

Urmărește un film porno sa vezi cum se face. Totul depinde de tine ca să ajungi la asa performante fără sa te îneci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exersezi.

| Stochel a răspuns:

Ia-l mai usor cu mișcări mai lente sau încearcă fara sa faci oral adânc ia numai cat poti in gurita dar mai exersează ca o sa poti si fara sa te inevitabil, dar ce o are asa mare iubitul tău?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă nu se îneacă își pierde tot farmecul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,dar depinde cand se ineaca. Daca se ineaca cu 4 cm nu e ok.

| darrio2007 a răspuns:

Sa nu-i mai faci oral.

| andreisergiu123456789 a răspuns:

Fa ți un prieten cu **** mai mica de 25 cm.

Răspuns utilizator avertizat
| Glenky a răspuns:

Pune-l sa se spele.

| Legion7X a răspuns (pentru Floridori):

Cine practică, cunoaște laughing