| alexandradana890 a întrebat:

I am făcut sex oral prietenului meu și m-am înecat ce trebuie sa fac sa nu mă mai înec?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| WoKy a răspuns:

De fapt, penisul nu se suge de cap ci cu cap (referitor la un raspuns de mai jos).
Sa nu te mai ineci? Poate ai auzit de conceptul "deepthroat" (daca nu da un search) insa daca-l practici involuntar inceteaza din a o mai baga pe toata in gura. Totusi cavitatea bucala are pana in 10 cm lungime deci nu prea ai cum sa introduci un penis fara antrenament sa nu te ineci. Nu te opri din ceea ce faci (cum indeamna altii) ci continua, azi il musti, maine te ineci, poimaine il zgarii iar la un timp, exersand vei fi perfecta pentru el.

| WoKy a răspuns (pentru RobertG101):

Nu am indemnat-o intr-un deepthroat, ci pur si simplu m-am legat de ceea ce ai zis pentru a-i oferi un sfat, sfat de care ar trebui sa tina cont. Nu i-am zis s-o bage pe gat ci s-o suga cu cap nu de cap deoarece personal nu mi-ar place sa-mi ofere sex oral prietena si sa mi-o tina doar de cap. E ca atunci cand mananci pui cu mana si te lingi doar pe falanga a 3-a si le-ai evita pe celelate.
Nu te considera atacat, ci doar m-am legat pentru un sfat.
Legat de afirmatiile de mai sus. Nu te contrazic, e un subiect care nu ma intereseaza fie din sila fie din simplitatea faptului ca nu le-am trimis eu p-alea acolo, deci, miserupism din privinta asta.

Răspuns utilizator avertizat
| WoKy a răspuns (pentru RobertG101):

Vodafone business laughing

Răspuns utilizator avertizat
| mihai69 a răspuns:

Învață să înoți!

| GoldenZenith a răspuns:

Nu baga mai adânc decât poți duce.

| Staind a răspuns:

Perseverenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timp inveti tu sa nu te mai ineci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exerseaza cu o banana, dupa cateva saptamani dispare Senzatia de voma

| kandaraki a răspuns:

Sa te antrenezi mai des la cat mai multi baieti si vei avea mai multa experienta si vei fi de succes o curva de milioane!

| missfatadelatara a răspuns:

Sa te oprești.

| anamaria82726 a răspuns:

Nu ai cum sa nu te inneci daca o bagi pana in gat. Mai bine nu mai faci asa poate vomiti pe acolo. Nu o mai baga toata.

| Yon1470 a răspuns:

Sa calci apa!