| nicole94 a întrebat:

Hei! Care aveti idee despre traditiile si obiceiurile turcilor? Sau mai degraba relatiile dintre o femeie si un barbat? Barbatii turci au un alt mod de a iubi o femeie? Se indragostesc si iubesc usor... mss;*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bă. orice relaţie e cam la fel. se potrivesc sau nu. sunt obligaţi să o facă sau nu. sunt puşi acolo din interese sau nu. depinde de conjunctură. şi bărbaţii oricare ar fi ei preferă femelele frumoase şi dotate. uneori se întâmplă să fie şi inteligente. ceea ce e cu atât mai bine, dar în general bărbaţii (de orice religie) preferă femei bune ca să zic aşa. nu e nicio dif. între un creştin şi un turc. mai ales unul umblat prin lume cum văd aici.

Crăciun fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu